Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 9
візитів сьогодні: 5029
візитів всього: 70640
Прогноз погоди
Житомир представив проекти енергозбереження
24 січня 2012 року 15:34

24 січня 2012 року керівництво міста зустрілися із представниками Північної Екологічної Фінансової Корпорації НЕФКО з метою обговорення  реалізації місцевих проектів у сфері енергозбереження за фінансової підтримки НЕФКО та Фонду E5P. По суті, йшлося про можливість чергових інвестицій в місто.

У рамках робочої зустрічі сторони обговорили питання подальшої співпраці міста з Північною Екологічною Фінансовою Корпорацією НЕФКО в напрямку реалізації представлених проектів у сфері енергозбереження та енергоефективності. Можливість входження в європейську програму енергозбереження та  енергоефективності Житомир отримав після презентованого міським головою Володимиром Дебоєм у Швеції проекту.

«Власних коштів міського бюджету і тих коштів, які може надати держава, не достатньо для модернізації міських тепломереж, впровадження нових енергозберігаючих технологій, утеплення фасадів соціальних об’єктів. Тому фінансування за допомогою таких міжнародних організацій є суттєвою допомогою на шляху модернізації міського господарства», – зауважив міський голова Володимир Дебой.

Сьогодні міською радою було представлено напрацювання щодо двох проектів.

Проект «Інноваційні технології в системі теплопостачання міста Житомира» передбачає технічне переоснащення котельні з встановленням теплового насосу по вул. Домбровського, 30, реконструкцію теплових мереж із застосуванням труб системи «Ізопрофлекс» в цьому ж мікрорайоні, а також упровадження когенераційної електростанції загальною електричною потужністю 0,33 МВт по вул. Генерала Потапова, 6.

Загальна вартість проекту – близько 1 млн.євро: 400 тис. євро кредиту + 300 тис.євро гранту + 200 тис.євро фінансування з міського бюджету.

«Особливістю такого кредитування є грантові кошти, сума яких практично дорівнює кредиту, а також здійснюється під контролем міжнародних спеціалістів», – зазначив міський голова Володимир Дебой.

Ще один запропонований проект – «Підвищення енергоефективності об’єктів бюджетної сфери міста Житомира».

Проектом передбачається реалізація комплексу заходів: утеплення фасадів, дахів, заміна віконних рам на склопакети, встановлення лічильників та систем автоматичного регулювання тепла, заміна електрообладнання у 75 закладах освіти та 7 закладах охорони здоров’я. Вартість Проекту оцінюється в 47 млн. грн.

 

Управління по зв’язках з громадськістю міської радиВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.