Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 22
візитів сьогодні: 5400
візитів всього: 355472
Прогноз погоди
З Днем Соборності та Свободи України
20 січня 2012 року 14:07

 

Сьогодні у Житомирі пройшли урочистості з нагоди відзначення загальнодержавного свята Дня Соборності та Свободи України.

У покладанні квітів до пам’ятників видатних політичних та державних діячів взяли участь голова обласної ради Й.А. Запаловський, заступник голови облдержадміністрації В.С. Балюрко, перший заступник міського голови Г.В. Семенець, секретар міської ради Н.П. Леонченко, представники ЗМІ та громадськість.

Свою шану та повагу  висловлювали цього дня видатним особистостям, які зробили вагомий внесок в державотворення та розбудову нашої країни. З них і М.С. Грушевський, і В.М. Чорновол, і І.Я. Франко, і Т.Г. Шевченко.

Після урочистих заходів у Житомирській філармонії відбувся святковий концерт. З вітальним словом виступила секретар міської ради Наталія Леонченко: «Акт злуки є символом того, що лише в єдності ми сильні, лише в єдності ми можемо досягти успіхів, багатства. І я мрію про те, що ми всі в єдності досягнемо спільної мети». Із Днем  Соборності та Свободи України  житомирян також вітали кращі співаки, музичні й танцювальні колективи міста та  області.

Управління по зв'язках з громадськістю міської ради

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове