Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 5
візитів сьогодні: 5029
візитів всього: 70637
Прогноз погоди
Обговорення процедури державних закупівель
19 січня 2012 року 16:51

 

Сьогодні, 19 січня 2012 року, у Житомирі відбулась зустріч, де експерти з міжнародного розвитку USAID «Локальні інвестиції та національна конкурентоспроможність» Семен Сагайдачний та Олександр Кравченко ділились своїм досвідом з представниками органів місцевого самоврядування Житомирщини. Відкриваючи семінар секретар міської ради Наталія Леонченко привітала гостей з великим християнським святом Водохрещення та побажала плідної роботи у рамках проекту.

Представники органів місцевого самоврядування та міжнародні експерти обговорювали Національну стратегію розвитку державних закупівель, зокрема, питання щодо покращення системи державних закупівель та шляхів подолання існуючих проблем у процедурі закупівель.

Партнерами в дискусії стали управління освіти, охорони здоров’я, комунальні служби, виконавчі органи міської ради, які беруть участь у державних закупівлях і виділяють всі «плюси» і «мінуси» даної процедури.

І експерти, і працівники органів місцевого самоврядування зійшлися в думці, що головне в системі державних закупівель – це те, що їх мають проводити фахівці. Тому планується створити Координаційну раду, що впливатиме на розвиток системи державних закупівель.

Управління по зв'язках з громадськістю міської радиВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.