Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 28
візитів сьогодні: 5633
візитів всього: 579646
Прогноз погоди
Обговорення процедури державних закупівель
19 січня 2012 року 16:51

 

Сьогодні, 19 січня 2012 року, у Житомирі відбулась зустріч, де експерти з міжнародного розвитку USAID «Локальні інвестиції та національна конкурентоспроможність» Семен Сагайдачний та Олександр Кравченко ділились своїм досвідом з представниками органів місцевого самоврядування Житомирщини. Відкриваючи семінар секретар міської ради Наталія Леонченко привітала гостей з великим християнським святом Водохрещення та побажала плідної роботи у рамках проекту.

Представники органів місцевого самоврядування та міжнародні експерти обговорювали Національну стратегію розвитку державних закупівель, зокрема, питання щодо покращення системи державних закупівель та шляхів подолання існуючих проблем у процедурі закупівель.

Партнерами в дискусії стали управління освіти, охорони здоров’я, комунальні служби, виконавчі органи міської ради, які беруть участь у державних закупівлях і виділяють всі «плюси» і «мінуси» даної процедури.

І експерти, і працівники органів місцевого самоврядування зійшлися в думці, що головне в системі державних закупівель – це те, що їх мають проводити фахівці. Тому планується створити Координаційну раду, що впливатиме на розвиток системи державних закупівель.

Управління по зв'язках з громадськістю міської радиВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare