Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 21
візитів сьогодні: 5395
візитів всього: 355296
Прогноз погоди
Наші вітання ювіляру
18 січня 2012 року 12:05

 

Сьогодні, 18 січня 2012 року свій 85-річний ювілей відзначив Й.З. Рижков. Привітав з такої нагоди шановного ювіляра заступник міського голови П.І. Закусило. Також він подякував Йосифу Зінов’євичу за багаторічну сумлінну працю, зразкову службу та захист Вітчизни під час Великої вітчизняної війни.

Трудова діяльність ветерана пов’язана з відповідальною роботою на таких посадах, як: секретар обкому профспілки працівників держторгівлі та споживкооперації, секретар парторганізації паперової фабрики, голова комітету народного контролю Корольовської райради, директор фабрики індпошиву та ремонту одягу, а з 2003року – голова ради ветеранів при ВЖРЕП №9.

За трудові досягнення він відзначений численними медалями та грамотами.

Також активно Йосиф Зінов’євич займається героїко-патріотичним вихованням молоді.

Ми щиро вітаємо шановного ювіляра з Днем народження та бажаємо щастя здоров’я, тепла, невичерпних сил та наснаги. Щоб ще довгі роки він робив вагомий внесок у виховання підростаючого покоління та передавав свій безцінний досвід. 

 

Управління по зв'язках з громадськістю міської радиВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове