Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 20
візитів сьогодні: 5395
візитів всього: 355286
Прогноз погоди
Вітання аматорського колективу ТТУ із різдвяно-новорічними святами
13 січня 2012 року 14:06

За давніми традиціями, 13 січня українці святкують Щедрий вечір. У цей день співають величальні українські народні обрядові пісні – щедрівки, колядки, якими величають господаря і членів його родини.

 

З піснями і побажаннями добра та злагоди завітав сьогодні до Житомирської міської ради аматорський колектив трамвайно-тролейбусного управління.

Учасники колективу заспівали для Житомирського міського голови Володимира Дебоя кілька щедрівок та подякували за підтримку комунального підприємства, зокрема за дотримання обіцянок щодо виплати заробітної плати. Щедрувальники відзначили позитивні зміни, що сталися у місті за минулий рік, та висловили сподівання на ще більші здобутки у новому році.

У свою чергу міський голова подякував працівникам ТТУ за привітання, а також за їх щоденну працю для громади міста.
Володимир Дебой зауважив, що міська влада зацікавлена, щоб екологічно чистий транспорт в Житомирі діяв, і працює над питанням модернізації бази трамвайно-тролейбусного управління.

 

У 2011 році підтримка ТТУ з міського бюджету склала 8,5 млн. грн., що удвічі більше, ніж у попередньому році. На 2012 рік виділення коштів з міського бюджету збільшено до 10 млн. грн.

 

Управління по зв’язках з громадськістю міської радиВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове