Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 30
візитів сьогодні: 5400
візитів всього: 355495
Прогноз погоди
Вітання ювілярам!
10 січня 2012 року 12:11

Сьогодні, 10 січня 2012 року привітання від міського голови та всього міськвиконкому отримували шановні ювіляри А.І. Баженов та В.А. Вітко. Слова подяки за багаторічну сумлінну працю та віддану громадську діяльність і привітання з нагоди днів народження висловив заступник міського голови П.І. Закусило.

Своє 80-річчя Баженов Аркадій Іларіонович, як і багато років поспіль, зустрів у м. Житомирі, хоча народився ювіляр в Кемеровській області у південній частині Західного Сибіру.

Свою військову кар’єру Аркадій Іларіонович закінчив у званні підполковника. Останні 20 років веде активне громадське життя, є виконуючим обов’язки голови Житомирської громадської організації інвалідів Великої Вітчизняної війни.  

Своє родинне щастя ювіляр розділяє з люблячою дружиною, з якою вони мають двох синів.

Багато робить Аркадій Іларіонович для молодого покоління, займається його героїко-патріотичним вихованням та передає їм у спадок неоціненний досвід.

За довге та тернисте життя Вітко Василь Семенович пережив багато, адже 07 січня відзначив свій 85 ювілей.

Тричі Василь Семенович був поранений, активну участь брав у партизанський діяльності, в 43 році був учасником визволення Житомира, а остаточну перемогу у війні зустрів під м. Берліном. Був нагороджений орденом «Великої Вітчизняної війни II ст.» та численними медалями.

На разі Василь Семенович бере активну участь у патріотичному вихованні молоді та працює в Богунській раді ветеранів.

Ми щиро вітаємо ювілярів з Днем народження та бажаємо, щоб ще довгі роки життя вони залишались в строю, були здорові та енергійні, надалі робили вагомий внесок у виховання підростаючого покоління та передавали свій безцінний досвід.

Управління по зв'язках з громадськістю міської радиВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове