Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 16
візитів сьогодні: 5029
візитів всього: 70642
Прогноз погоди
Вітання ювілярам!
10 січня 2012 року 12:11

Сьогодні, 10 січня 2012 року привітання від міського голови та всього міськвиконкому отримували шановні ювіляри А.І. Баженов та В.А. Вітко. Слова подяки за багаторічну сумлінну працю та віддану громадську діяльність і привітання з нагоди днів народження висловив заступник міського голови П.І. Закусило.

Своє 80-річчя Баженов Аркадій Іларіонович, як і багато років поспіль, зустрів у м. Житомирі, хоча народився ювіляр в Кемеровській області у південній частині Західного Сибіру.

Свою військову кар’єру Аркадій Іларіонович закінчив у званні підполковника. Останні 20 років веде активне громадське життя, є виконуючим обов’язки голови Житомирської громадської організації інвалідів Великої Вітчизняної війни.  

Своє родинне щастя ювіляр розділяє з люблячою дружиною, з якою вони мають двох синів.

Багато робить Аркадій Іларіонович для молодого покоління, займається його героїко-патріотичним вихованням та передає їм у спадок неоціненний досвід.

За довге та тернисте життя Вітко Василь Семенович пережив багато, адже 07 січня відзначив свій 85 ювілей.

Тричі Василь Семенович був поранений, активну участь брав у партизанський діяльності, в 43 році був учасником визволення Житомира, а остаточну перемогу у війні зустрів під м. Берліном. Був нагороджений орденом «Великої Вітчизняної війни II ст.» та численними медалями.

На разі Василь Семенович бере активну участь у патріотичному вихованні молоді та працює в Богунській раді ветеранів.

Ми щиро вітаємо ювілярів з Днем народження та бажаємо, щоб ще довгі роки життя вони залишались в строю, були здорові та енергійні, надалі робили вагомий внесок у виховання підростаючого покоління та передавали свій безцінний досвід.

Управління по зв'язках з громадськістю міської радиВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.