Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 21
візитів сьогодні: 5400
візитів всього: 355488
Прогноз погоди
У Житомирі випущено святковий немаркований конверт «З Різдвом Христовим!»
6 січня 2012 року 15:09

Сьогодні, напередодні великого православного свята, у Житомирі презентували святковий немаркований художній конверт «З Різдвом Христовим».

Спеціальне погашення конверту відбулося за участю Житомирського міського голови Володимира Дебоя, директора Житомирської дирекції Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» Олександра Ничипорука, настоятеля Свято-Михайлівського кафедрального собору Отця Богдана, голови обласного управління Спілки філателістів України Віктора Мазура.  

«Ми пишаємося, що сьогодні житомирська дирекція є одним із лідерів в Україні надання послуг поштового зв’язку. Приємно, що і нині одним найбільш теплих видів спілкування залишається листування, рукописна листівка, яку можна відправити своїм друзям, родичам, знайомим. Саме це дарує нам "Укпрпошта"», – зазначив Володимир Дебой, а також привітав усіх зі святами та побажав добра, родинного тепла, благополуччя і Божого благословення кожній житомирській родині.

Право на погашення спеціального поштового художнього конверту отримали почесні гості свята Володимир Дебой, Олександр Ничипорук та отець Богдан.

По закінченні уростистостей гостей та відвідувачів поштового відділення із наближенням свят привітали житомирські колядники, які від господарів отримали солодкі подарунки.

Сьогодні художні марки та конверти «Укрпошти» користуються великою популярністю не лише в Україні, а й за кордоном. Про це свідчать призові місця виробів «Укрпошти» у щорічних загальноукраїнських та міжнародних конкурсах.

 

 

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове