Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 6
візитів сьогодні: 5029
візитів всього: 70642
Прогноз погоди
Міська влада виконала свої зобов’язання перед працівниками ТТУ
6 січня 2012 року 09:55

Сьогодні, 05 січня 2012 року, Житомирський міський голова В.М. Дебой та заступник голови облдержадміністрації М.М. Олещенко завітали в КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» з привітаннями до Нового року та Різдва Христового. Міський голова висловив слова подяки колективу ТТУ за розуміння ситуації, що склалася напередодні Нового року і попри різні політичні спекуляцій забезпечили роботу міського електротранспорту.

Минулий рік видався складним у стосунках між владою та працівниками ТТУ. Заборгованість по зарплаті, зростання ціни на електроенергію, недостатнє виділення державних субвенцій на погашення перевезення пільгових категорій громадян – все це майже повністю вдалося владнати рішеннями міської та обласної рад.

Як зазначив міський голова Володимир Дебой, загальна сума коштів, що надійшла в ЖТТУ за 2011 рік з обох кошиків склала 27 млн. 800 тис. грн. Виплати на відшкодування перевезення пільгових категорій людей з державного бюджету у 2012 році буде збільшено до 17 млн. грн. у порівнянні з 11 млн. грн. 2011 року.

В минулому році підтримка ТТУ з міського бюджету склала 8,5 млн. грн., що удвічі більше, ніж у попередньому році. На 2012 рік виділення коштів з міського бюджету збільшено до 10 млн. грн. Також, планується поповнити парк тролейбусів на 30 одиниць, що значно збільшить виручку і дохід відповідно.

«Я зацікавлений, щоб екологічно чистий транспорт в Житомирі працював. Ми хочемо створювати, модернізувати базу трамвайно-тролейбусного управління» - сказав Володимир Дебой.

Для покращення роботи ТТУ необхідно посилити контроль за виручкою, що має скласти значно більшу суму, здійснити модернізацію та збільшення рухомого складу транспорту з метою розвантаження центральних вулиць міста від комерційних автобусних маршрутів. Одержання ТТУ ліцензії на перевезення пасажирів автобусами дозволить підприємству отримати значні кошти і розвиватися.

 

 

Управління по зв’язках з громадськістю

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.