Працівники Житомирського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді брали участь у проведенні акції «Соціальне «Ні» - насиллю!», яка проходила на території залізничного вокзалу міста Житомира. Ініціатором виступила Профспілка залізничників України. Акція приурочена Міжнародному Дню єдиних дій залізничників під гаслом «Профспілкове «Ні»- насиллю!».
Під час проведення заходу працівниками Центру надавалися соціальні послуги та індивідуальні консультації громадянам, які зверталися , також були задіяні волонтери, які розповсюджували соціальну рекламу у вигляді буклетів та листівок.
По домовленості з адміністрацією вокзалу на час проведення акції через гучномовець пасажирам через кожні півгодини оголошувалась інформація про дану акцію.
![](/data/files/ 006(2).jpg)
![](/data/files/ 027.jpg)
![](/data/files/003(2).jpg)
![](/data/files/025.jpg)
Прес-служба Житомирської міської ради
Прес-служба Житомирської місьої ради