Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 49
візитів сьогодні: 5579
візитів всього: 515125
Прогноз погоди
Відбулося засідання Громадської ради при Житомирському міському голові
29 квітня 2009 року 12:2728 квітня 2009 року відбулося чергове засідання Громадської ради при Житомирському міському голові
.

Члени ради обговорили наступні питання:

1.                Визначення пріоритетних напрямів фінансування соціальних проектів та програм неприбуткових організацій.

2.                Підготовка до святкування 1125-ї річниці Дня міста Житомира.

Начальник управління муніципального розвитку міської ради Олександр Круківський ознайомив присутніх з ініціативою міської ради щодо надання муніципальних грантів. Згідно Положення про міський конкурс соціальних проектів та програм неприбуткових організацій (рішення міської ради від 24.12.08 №801), визначення пріоритетів фінансування на кожен бюджетний рік здійснюється міською радою за поданням Громадської Ради при Житомирському міському голові.

Громадська рада при Житомирському міському голові визначила пріоритетним напрямом надання муніципальних грантів на 2009 рік – сферу «Охорона довкілля». При цьому перевага надається мініпроектам практичного спрямування. Радою також рекомендовано включити до складу конкурсної комісії для проведення конкурсів та оцінки проектів, поданих на отримання муніципальних грантів, члена Громадської ради при Житомирському міському голові Людмилу Єршову.

Начальник управління культури міської ради Віктор Балюрко поінформував членів Громадської ради щодо підготовки до святкування 1125-ї річниці від дня заснування міста Житомира. Так, ще 11 грудня 2008 р. рішенням виконавчого комітету міської ради затверджено склад організаційного комітету з підготовки та відзначення 1125-ї річниці від дня заснування міста Житомира.

В.Балюрко також повідомив, що вже закуплено продукцію з логотипом міста, випущено ряд друкованої продукції: листівки з видами міста, книга для дітей «Розповіді про Житомир», другий том «Енциклопедії Житомира». У місті проводяться конкурс «Співаймо про Житомир» та конкурс патріотичної пісні, заключний етап яких заплановано провести у День міста.

Щодо власне святкування Дня міста Житомира (11-13 вересня 2009 року), то складено орієнтовну програму свята:


П’ятниця, 11 вересня 2009 року

·                   Урочистості та святковий концерт в  обласному музично-драматичному театрі імені І.Кочерги

Субота, 12 вересня 2009 року

·                   Вітання новонароджених.

·                   Зустріч міського голови В.Т.Шелудченко з гостями міста.

·                   Святкова театралізована хода із залученням колективів підприємств, установ, організацій міста.

·                   Урочисте відкриття свята “День міста” на Соборному майдані.

·                   Театралізований бал молодят разом із балом пар «срібних» та «золотих» ювілярів.

·                   Презентація найбільшого виробу міста Житомира.

·                   Гала-концерт за участю зірок Української та зарубіжної естради.

·                   Святковий феєрверк.


Неділя, 13 вересня 2009 року

·                   Підведення підсумків переможців конкурсу серед мешканців Богунського та Корольовського районів на кращу оселю “Мій квітучий район”.

·                   Концерт переможців конкурсу «Співаймо про Житомир» та конкурсу патріотичної пісні.

·                   Програма «На хвилях ностальгії».

 

Громадська рада при Житомирському міському голові запропонувала провести до Дня міста загальноміську толоку під гаслом: «Прибери і прикрась своє місто!» та забезпечити анонсування Програми святкування Дня міста з 1 вересня 2009 року.

Прес-служба Житомирської міської радиВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare