Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 166
візитів сьогодні: 5471
візитів всього: 402461
Прогноз погоди
Презентація культурно-мистецького проекту «Штетл»
30 листопада 2011 року 23:05

 

30 листопада 2011 року о 15.00 год. в приміщені благодійного центру «Хесед Шломо» відбулась презентація культурно-мистецького проекту «Штетл».

На презентації проекту «Штетл» були присутні начальник управління по зв’язках з громадськістю міської ради Ольга Білобровець, заступник начальника управління внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю ОДА Світлана Сластухіна.

В кімнаті-музеї історії євреїв Волині розмістили інформаційні стенди та предмети побуту життя євреїв. Всі експонати музею були надані безкоштовно. Організатори презентації поставили за мету створити музей в якому можна було б відчути атмосферу життя євреїв того часу, побачити предмети повсякденного життя людей.

Начальник управління по зв’язках з громадськістю міської ради Ольга Білобровець звертаючись до учасників презентації культурно-мистецького проекту наголосила:

 «Національна меншина євреїв Житомира - є не від’ємною частиною історії та культури нашого міста. Відкриття кімнати-музею «Штетл» - це віха культурного відродження Житомира».

 

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове