Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 22
візитів сьогодні: 5573
візитів всього: 507902
Прогноз погоди
Щодо графіку руху автобусних маршрутів
30 листопада 2011 року 14:45

За скаргами житомирян та проведеного моніторингу інтернет-видань м. Житомира щодо незадовільної роботи маршрутних таксі після 22.00 год. управлінню транспорту і зв’язку міської ради було дано доручення міського голови для врегулювання ситуації, яка виникла.

З цього приводу управління транспорту і зв’язку Житомирської міської ради інформує:

Відповідно затверджених графіків руху робота міських автобусних маршрутів повинна тривати до 2330 год. У зв’язку зі зменшенням пасажиропотоків після 2000 год., інтервал руху автобусів у вечірні часи збільшується і становить 15-20 хв.

Питання роботи маршрутних автобусів неодноразово розглядалось на робочих нарадах з автоперевізниками міста. Окремим із них було винесено попередження про невиконання рейсів у вечірні часи та зобов’язано привести роботу маршрутних автобусів у відповідність до затверджених розкладів руху. Також для зручності пасажирів перевізникам доручено розмістити у салонах автобусів та на кінцевих зупинках розклад руху після 2000 год.

На даний час управлінням транспорту і зв’язку міської ради посилено контроль за роботою міських маршрутних автобусів, перевізникам доручено провести бесіди з водіями щодо дотримання встановлених графіків руху.

У разі незадовільної роботи маршрутних автобусів та порушень водіями графіків руху громадяни можуть звертатися на «Гарячу лінію» управління транспорту та зв’язку міської ради за номером телефону 47-07-09 для оперативного регулювання та усунення порушень.Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare