Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 23
візитів сьогодні: 5530
візитів всього: 477296
Прогноз погоди
Увага! Сильний вітер!
28 листопада 2011 року 15:42

 

Шановні мешканці міста протягом 28-29 листопада 2011року на території міста спостерігатиметься нестійка погода та місцями сильний вітер поривами до 15-20 метрів за секунду.

Враховуючи небезпеку наслідків поривчатого вітру та з метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та подій, отримання травм та завдання шкоди здоров’ю, управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради застерігає та попереджає щодо необхідності дотримання правил безпеки під час стихійного лиха:

-     зберігайте спокій, уникайте паніки, дійте свідомо, утримуйте інших від нераціональних дій, при необхідності надайте допомогу інвалідам, дітям, людям похилого віку та сусідам;

-      не користуйтеся ліфтами. Електромережу можуть раптово вимкнути;

-      з дахів, балконів, лоджій, шаф необхідно прибрати предмети, які при падінні можуть травмувати людей;

-      якщо лихо застало вас на вулиці, обминайте хиткі будівлі та будинки з хитким дахом;

-   уникайте різноманітних споруд підвищеного ризику, мостів, естакад, трубопроводів, ліній електропередач, водойм, потенційно небезпечних промислових об'єктів, дерев та обірваних електропроводів.

Бережіть себе та ваших близьких.

 

Управління з питань НС та ЦЗН міської радиВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare