Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 19
візитів сьогодні: 5474
візитів всього: 402494
Прогноз погоди
Презентація громадськості аналітичного дослідження «Ґендерне обличчя Житомира: вчора, сьогодні, завтра»
24 листопада 2011 року 15:46

 

Сьогодні, 24 листопада 2011 року 0 10.00 год. в міській раді відбулася презентація аналітичного дослідження «Ґендерне обличчя Житомира: вчора, сьогодні, завтра».

Аналітичне дослідження презентували секретар міської ради Наталія Леонченко, начальник управління у справах сім’ї молоді та спорту Олена Сарно, заступник начальника Головного управління статистики у Житомирській області Ірина Сугак, директорка Центру ґендерної освіти Житомирського державного університету ім. І.Франка, експертка з ґендерних питань Олена Остапчук.

З метою розробки дієвих програм розвитку  нашого міста, визначення тих галузей, напрямків, які особливо потребують змін,  міською радою, зокрема управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту як координуючим органом з питань забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків було ініційовано проведення статистичного дослідження «Ґендерне обличчя Житомира: вчора, сьогодні, завтра». В ньому розглянуті ґендерні аспекти соціально-економічного розвитку  міста, для розуміння реального становища жінок і чоловіків в економічній, політичній сферах, освіті та у сфері охорони здоров’я тощо.

Таке масштабне дослідження в нашому місті проведено вперше.  Це важливий етап у формуванні політики забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на місцевому рівні 

За даними відділу статистики населення Головного управління статистики у Житомирській області чисельність постійного населення м. Житомира на 1 січня 2011р. становила 270,5 тис. осіб, у тому числі чисельність жінок складала 145,7 тис. осіб (53,9%), а чоловіків – 124,8 тис. осіб (46,1%).

Наталія Леонченко підкреслила важливість такого дослідження для формування рівноправних відносин між чоловіком та жінкою у сучасному суспільстві: «Сьогодні важливо піднімати такі теми для вивчення, оскільки для досягнення високих цілей потрібно активізовувати максимум можливостей людини, а вивчення питання ґендерної рівності в суспільстві допоможе вирішити низку проблем, що пов’язані із взаємодією та спілкуванням між людьми та активізацією їх здібностей, умінь та навичок».

 

 

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове