Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 25
візитів сьогодні: 5569
візитів всього: 512437
Прогноз погоди
Змагання Всеукраїнського громадського дитячого руху «Школа безпеки».
18 листопада 2011 року 17:37

 

Відповідно до Плану основних заходів з підготовки цивільного захисту міста Житомира на 2011 р., 16 та 17 листопада поточного року між командами учбових закладів районів міста під керівництвом управлінь міської ради з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, освіти проведено другий етап змагань Всеукраїнського громадського дитячого руху «Школа безпеки».

Гра-випробування “Школа безпеки” проводилася з метою пропаганди здорового активного способу життя, оцінки можливостей дітей орієнтуватися в надзвичайних ситуаціях, повсякденному житті, а також пропаганди й популяризації основ безпеки життя, підготовки до служби в Збройних Силах України, виявлення кращих та найсильніших команд серед загальноосвітніх навчальних закладів районів міста.

По дві команди – переможниці, що зайняли, відповідно, І та ІІ місця на районних змаганнях в квітні місяці наступного року приймуть участь у третьому етапі міських змагань Всеукраїнського громадського дитячого руху «Школа безпеки».

 

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населенняВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare