Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 25
візитів сьогодні: 5530
візитів всього: 477298
Прогноз погоди
Відкриття гри-випробування «Школа безпеки»
16 листопада 2011 року 13:57

 

16 листопада 2011 року в ЗОШ № 5 відбулось відкриття гри-випробування «Школа безпеки». Привітати учасників змагань прийшов начальник управління освіти міської ради Валентин Арендарчук, начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради Дідківський Микола Васильович, завідувач науково-методичного центру управління освіти міської ради Тетяна Мяновська.

Гра-випробування проводиться з метою пропаганди здорового та активного способу життя, оцінки можливостей дітей орієнтуватися в надзвичайних ситуаціях, повсякденному житті, а також популяризації основ безпеки життя, підготовки до служби в Збройних Силах України, виявлення кращих та найсильніших команд серед загальноосвітніх навчальних закладів Богунського та Корольовського районів міста.

Валентин Арендарчук побажав учасникам змагань успіху та наснаги: «Участь у таких змаганнях дасть вам можливість отримати дорогоцінний досвід і підготує вас до серйозних випробувань під час служби в армії. Крім того знання та навики, які ви сьогодні отримаєте, стануть у нагоді в майбутньому дорослому житті».

Участь  школярів у змаганнях сприяє  формуванню в них комплексу   навичок,  умінь  діяти індивідуально та  колективно в різних екстремальних ситуаціях,  вихованню працелюбності, чесності, відваги, дисциплінованості, вдосконаленню фізичного розвитку.

У 2011 році змагання проводяться у три етапи: шкільні,  районні, міські.

16  листопада 2011 року пройшли змагання між школами Богунського району на базі загальноосвітньої школи № 5, 17 листопада 2011 року пройдуть змагання між школами Корольовського району у загальноосвітній школі  № 30.

У перший день змагань  беруть участь у грі  17 навчальних закладів,  у другий – 14. Всього візьмуть участь у грі-випробуванні 186 дітей. Команда складається із 6 школярів, обов’язково до складу команди входить дівчина.

Учні поміряються силами в таких змаганнях:

 

- змагання на вміння користуватися індивідуальними засобами захисту;

 

 

- змагання  по наданню першої  медичної  допомоги  потерпілим;

 

 

- змагання-випробування з правил дорожнього руху;

 

 

- туристичні змагання: „Вузли”,  „ Топографія ”

 

Змагання проводяться за підтримки начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради Дідківського  Миколи Васильовича.

 

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare