Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 69
візитів сьогодні: 5620
візитів всього: 546007
Прогноз погоди
Житомирський міський голова Володимир Дебой звітує
11 листопада 2011 року 12:32

Сьогодні, 11 листопада 2011 року Житомирський міський голова Володимир Дебой зустрівся із колективом міської санітарно-епідеміологічної станції. Мета робочої зустрічі – звіт за підсумками діяльності за рік.

Володимир Дебой розповів працівникам установи про досягнення, зміни, які відбулися у місті, а також про перспективи роботи на наступний рік.

Зокрема, міський голова акцентував увагу на житлово-комунальній сфері розвитку міста: цьогоріч виділено 11 млн. грн. на ремонт доріг загального користування, вперше за багато років – 931.тис. грн. на ремонт асфальтового покриття прибудинкових територій, 1,6 млн. грн. – на ремонт житлового фонду.

На 20 одиниць збільшилася кількість парку Житомирського трамвайно-тролейбусного управління. Вперше за 10 років поповнився автопарк швидкої допомоги: за ініціативи міського голови у співпраці з міжнародними благодійними організаціями Житомир цьогоріч отримав 2 сучасні повністю укомплектовані реанімобілі. Покращилася і якість обслуговування у центральній дитячій міській лікарні: на умовах співфінансування з міського бюджету та благодійної організації з Нідерландів у медичний заклад придбано сучасний рентгенівський комплекс, вартістю понад 800 тис. грн.. Нова рентген-установка надасть змогу маленьким житомирянам проходити обстеження швидко, комфортно та з 10-кратним зменшенням дози опромінення на організм.

Відбулися якісні зміни і в освітній сфері. Вперше з часів незалежності житомирські школярі почали проводити уроки фізкультури на лижах та ковзанах, активно діяв клуб дитячого плавання. З міського бюджету виділено 1,5 млн. грн. на встановлення склопакетів на умовах співфінансування, в результаті чого цьогоріч замінено понад 2 тис. аварійних вікон.

Одним із основних завдань міської влади є уникнення довгобудів. Так, вже незабаром буде введено в експлуатацію дитячу музичну школу №1 по вул. Михайлівській та 4-поверховий корпус інфекційного відділення дитячої міської лікарні.

Детальніше із підсумками роботи міського голови за рік Ви можете ознайомитись тут.

 

 

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare