Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 23
візитів сьогодні: 5542
візитів всього: 477970
Прогноз погоди
Готовність комунальної техніки до роботи у зимовий період
11 листопада 2011 року 10:54

Міський голова Житомира Володимир Дебой провів огляд готовності комунальної техніки до роботи в зимовий період.

Так звану «лінійку» готовності техніки, яка буде залучена для прибирання міста в зимовий період, провели на території комунального підприємства «Управління автомобільних шляхів». Окрім, власне спеціальної техніки даного  підприємства, тут представлена снігоприбиральна техніка КСРБП “Зеленбуд” та КП “Спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування”.

Прозвітували про готовність техніки та снігоприбирального знаряддя до зимового утримання прибудинкових територій житлових будинків і житлові піджприємства - КВЖРЕПи, ПП “ВЖРЕП-4” та ТОВ “КК “Коменерго-Житомир”.

Керівники комунальних підприємств, які особисто представляли наявну техніку, запевнили міського голову, що справляться із поставленими завданнями.

“Уся техніка готова до роботи в зимовий період. Наявної комунальної техніки недостатньо для одночасного 100% прибирання міста від снігу, проте у разі необхідності буде залучатися додаткова техніка некомунальних підприємств, відповідні договори про що уже підписані”, - зазначив міський голова Володимир Дебой.

В.Дебой зауважив, що у поточному році закуплено нової техніки на суму 480 тис. грн. У планах на наступний рік — закупівля спецтехніки через лізингові програми та міжнародні проекти. Першочергова необхідність - техніки для прибирання тротуарів, для ремонту внутрішньодворових територій та мобільної техніки для прибирання вулиць.

Нововведенням цього сезону стане експеримент — так зване “засолення вулиць”: замість звичного посипання вулиць піщаними сумішами будуть застосовувати сольовий розчин в якості протиожеледного реагенту.

«Використання сучасної техніки — це нова якість прибирання вулиць міста, забезпечення безперебійного руху громадського транспорту, а головне — це безпека громадян”, - зауважив міський голова Володимир Дебой.

 

Управління по зв'язках з громадськістю міської ради

 

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare