Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 34
візитів сьогодні: 5609
візитів всього: 542590
Прогноз погоди
Вітання ювілярам!
10 листопада 2011 року 10:17

 

Сьогодні, свою шану та подяку за численні заслуги перед громадськістю та містом висловила секретар міської ради Наталія Леонченко двом ветеранам та привітала їх з ювілеєм. 

«Ви робите неоціненний вклад в розвиток суспільства, займаєте активну громадську позицію, берете участь у патріотичному вихованні молоді. Бажаю Вам здоров’я, наснаги, тепла та благополуччя. Залишайтеся завжди в строю».

 

Багаєва Ганна Іванівна – учасник Великої Вітчизняної війни, інвалід праці I-ї групи. В роки війни працювала у складі спец бригади по догляду за пораненими у військовому госпіталі, ще будучи студенткою. Після війни працювала багато років працювала в обласному фінансовому управлінні, була також директором кінотеатру «Україна».

Ганна Іванівна бере активну участь в громадській роботі, користується авторитетом в організації ветеранів.

 

Іллінський Анатолій Леонідович – ветеран Збройних сил України, підполковник у відставці. Під його керівництвом створено музей пам’яті про Велику Вітчизняну війну.

Член президії міської ради ветеранів. Голова комісії з героїко-патріотичного виховання молоді, регулярно виступає в середніх школах.

 

 

Управління по зв’язках з громадськістю міської ради

 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare