Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 85
візитів сьогодні: 5618
візитів всього: 590166
Прогноз погоди
У Житомирі створено «Університет третього віку»
8 листопада 2011 року 16:18

 

Сьогодні в Житомирському міському територіальному центрі соціального обслуговування вперше в Житомирі відкрито «Університет третього віку».

 

Навчання людей похилого віку є інноваційним проектом, що має на меті впровадження та практичну реалізацію принципу навчання впродовж всього життя.

 

Основними завданнями такої соціально-педагогічної послуги є організація та проведення безкоштовного навчання та освітніх заходів для людей похилого віку згідно із затвердженими програмами та планами.

 

«Університет третього віку» має на меті допомогти людям похилого віку в адаптації до сучасних умов життя шляхом оволодіння новими знаннями та навичками.

 

Навчання проводитиметься за двома напрямками – психологічному та мистецькому. Заняття проходитимуть у вигляді тренінгів, бесід, консультацій, рольових ігор та цікавих зустрічей для того, щоб зацікавити і сприяти всебічному розвитку.

 

 

 

«Університет третього віку» створюється для того, щоб люди похилого віку не відчували себе самотніми, могли поспілкуватися, обмінятися досвідом, отримати знання корисні для життя. Я думаю, що ніколи не пізно навчатися» - поділився своїми враженнями заступник міського голови П.І. Закусило.

 

Навчання в «Університеті третього віку» здійснюється як викладачами, так і волонтерами. Для новоспечених студентів навчання проводиться безкоштовно, на користь і в задоволення.

 

 

 

Управління по зв’язках з громадськістю  міської ради

 

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare