Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 30
візитів сьогодні: 5575
візитів всього: 512927
Прогноз погоди
Презентація дитячої літературної збірки «Життя навколо мене»
3 листопада 2011 року 12:40

 

2 листопада 2011 року в міському Палаці культури відбулась урочиста презентація дитячої літературної збірки «Життя навколо мене» учнів ЗОШ № 20.

В урочистій презентації літературної збірки взяли участь заступник міського голови Олександр Бочковський, начальник управління освіти міської ради Валентин Арендарчук, письменниця Громовиця Бердник, поетеса Світлана Штацька.

Олександр Бочковський привітав дітей з виходом дебютної збірки та висловив свої враження від прочитаних віршів: «Коли я ознайомився із творами збірки, я був вражений, оскільки поезія наповнена глибоким філософським змістом, немов би ці вірші написала людина з великим життєвим досвідом».

Начальник управління освіти Валентин Арендарчук приєднався до вітань авторам літературної збірки та подякував спонсорам видання за підтримку дитячої творчості.

Для учнів студії «Горицвіт» це важливий день у житті оскільки це перша збірка віршів. Вірші сповненні щирості, дитячої наївності та максималізму дозволяють старшому поколінню поринути у приємні спогади дитинства та школярства. Але тонкість та влучність у рядках учнівських віршів розкриває дитячий погляд на життя без догм та стереотипів дорослих, показує суть речей без обману, властивого дорослим. Тому говорити правду про життя та про людей учні ЗОШ № 20 вчаться на сторінках літературних збірок.

 

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare