Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 20
візитів сьогодні: 5473
візитів всього: 402492
Прогноз погоди
В Житомирі продовжиться обговорення оптимізації та доопрацювання транспортної мережі
3 листопада 2011 року 10:57

Питання «Про затвердження міської автобусної мережі та погодження переліку зупинок приміських автобусних маршрутів у м. Житомирі» знято із порядку денного засідання виконавчого комітету Житомирської міської ради для доопрацювання.

«Ми хочемо удосконалити транспортну мережу з урахуванням розвитку комунального транспорту. Тому питання направлено на довивчення та консультації із перевізниками», – коментував міський голова Володимир Дебой.

Володимир Дебой запевнив, що питання затвердження автобусної мережі та зупинок приміських автобусних маршрутів не має на меті скорочення робочих місць: «Не йде мова, що хтось із перевізників залишиться без роботи. Навпаки, ми шанобливо ставимось до них і хочемо, щоб кожен мав перспективну роботу на довгі роки. Ми плануємо плавно, по мірі збільшення одиниць комунального транспорту, змінювати мережу. Тому ніяких кардинальних рішень у цьому плані не буде».

 

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове