Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 32
візитів сьогодні: 5591
візитів всього: 548509
Прогноз погоди
Осіннє прибирання Польського цвинтаря
31 жовтня 2011 року 13:44

 

29 жовтня 2011 року, традиційно з ініціативи Житомирської Обласної Спілки поляків України та за підтримки міської влади відбулося прибирання Польського кладовища в Житомирі.

Тут знаходяться могили видатних діячів польської культури – Юліуша Зарембського, батьків Ігнація Яна Падеревського, представників родин Монюшко, Домбровських, одного із ініціаторів будівництва курії Римсько-Католицької церкви Анджея Федуковича.

На разі триває осінній місячник з благоустрою та санітарного прибирання міста. Міською комунальною службою було забезпечено працюючих інвентарем, транспортом для вивезення сміття, видалено хворі дерева та чагарники.

В останню суботу перед святом Всіх Святих з року в рік проводиться акція, до якої залучається молодь та діти. Разом з молоддю працювали голови польських організацій М. Півоварська, Р. Вонсович, В. Лясковська-Щур, керівники польських колективів І. Копоть, Я. Поліщук, І. Світельська, директор школи № 28 Я. Глінчевська, викладач Житомирського державного технологічного університету В. Загорська-Антонюк, викладач польської мови В. Ваховська та учні суботньо-недільної школи. Такі починання складають важливий елемент у вихованні молоді.

Телевізійна група TVP з м. Вроцлав на чолі з редактором Гражиною Орловською-Сондей разом з житомирянами запалили на Польському цвинтарі 1000 зніче. Харцери з Вроцлавського повіту також взяли активну участь в прибиранні.Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare