Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 176
візитів сьогодні: 5593
візитів всього: 548575
Прогноз погоди
Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради ради інформує
27 жовтня 2011 року 12:40

27 жовтня 2011 року в місті розпочала роботу комісія інспекції Держтехногенбезпеки у Житомирській області. Пріоритетним напрямком роботи комісії є перевірка готовності організацій, установ та підприємств, органів місцевого самоврядування, аварійно-рятувальних сил і засобів до роботи в екстремальних умовах осінньо-зимового періоду в м. Житомирі.

До перевірки залучаються служби та об’єкти життєзабезпечення міста, управління з питань НС та ЦЗН, житлового, комунального, охорони здоров'я, освіти, культури.

В ході перевірки керівники органів місцевого самоврядування звітуватимуть про проведену роботу та вжиті заходи щодо приведення в готовність підпорядкованих диспетчерських служб, аварійних бригад до дій за призначенням у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних з несприятливими погодними умовами в осінньо-зимовий період.

В обов’язках комісії визначено не тільки перевіряти рівень готовності аварійно-рятувальних сил та засобів міста до роботи в екстремальних умовах осінньо-зимового періоду, а ще й надавати методичну допомогу щодо підвищення їх стану готовності.Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare