Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 37
візитів сьогодні: 5593
візитів всього: 548577
Прогноз погоди
Внесено зміни до бюджету міста та цільових програм
24 жовтня 2011 року 15:25

Завдяки успішному виконанню та перевиконанню бюджету Житомира, місто отримало можливість спрямувати додатково на витрати бюджету 17,1 млн.грн.

“Це результати злагодженої роботи виконавчих органів ради, депутатів міської ради та підтримки обласної державної адміністрації”, - зазначив міський голова Володимир Дебой.

Очільник міста повідомив, що загальна сума коштів, на які внесено зміни до бюджету та цільових програм, складає 17 млн.96тис.872 грн.

“Перелік напрямків використання коштів сформований з урахуванням пропозицій депутатів, потреб та пропозицій головних розпорядників коштів — галузевих управлінь. Передусім — це соціальні статті: розвиток медицини, освіти та культури міста Житомира”, - поінформував Володимир Дебой.

Зокрема, додатково спрямовано кошти  на поліпшення матеріально-технічної бази закладів освіти — відновлення роботи 8 груп у 5 дитячих садочках міста, продовження робіт по заміні вікон у закладах освіти на умовах співфінансування, проведення ремонтних робіт у ДЮСШ№2; відновлення освітлення вулиць міста внаслідок заміни мереж міським РЕМом; фінансову підтримку КП “Об'єднана дирекція кінотеатрів”; проведення природоохоронних заходів по нарощуванню дамби міського полігону твердих побутових відходів; ремонт прибудинкових територій; забезпечення надання пільг з оплати за житлово-комунальні послуги інвалідам по зору, виплату компенсації фізичним особам по догляду за одинокими непрацездатними громадянами та ін.


Управління по зв'язках з громадськістю міської радиВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare