Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 23
візитів сьогодні: 5504
візитів всього: 442579
Прогноз погоди
В Житомирі відкрито пам’ятник Святійшому Папі Римському Івану Павлу ІІ
22 жовтня 2011 року 13:33

 

На відкритті пам’ятника були присутні міський голова Володимир Дебой, секретар міської ради Наталія Леонченко, заступник міського голови Олександр Бочковський, Генеральний консул Республіки Польща у Вінниці Кшиштоф Свідерек та інші поважні гості.

Виступаючи перед громадою Володимир Дебой наголосив: «Святіший Отець сподівався і вірив, що "із пробачення народиться єднання". Тому встановлення пам’ятника Івану Павлу ІІ в Житомирі, як символу любові, миру та єднання — це перший крок у цьому напрямку»

Будучи першим Папою Римським слов’янином, Іван Павло ІІ приділяв велику увагу справам католиків України. Понтифік доклав багато зусиль до процесу відновлення Римо-Католицької церкви в Україні, до якої сьогодні звертаються з молитвами близько 4 мільйонів громадян у державі та 13 тисяч житомирян. За його сприяння була створена Києво-Житомирська дієцезія. І в знак шани та любові до понтифіка в нашому місті буде встановлено пам’ятник папі римському Івану Павлу ІІ.

Іван Павло ІІ за свого понтифікату мав авторитет ліберального релігійного діяча і вперше в історії католицької церкви налагодив діалог з різними християнськими конфесіями та представниками інших релігій. Він довів усьому людству, що боротись із злом та несправедливістю можна не лише зі зброєю в руках, але й Вірою, Словом та Любов’ю до ближніх. Папа Іван Павло ІІ поставив за мету об'єднати світ, зробити його добрішим і милосерднішим, ближчим до потреб людства.

По завершенні відкриття та посвячення пам’ятника в приміщенні Кафедрального собору Святої Софії відбувся концерт хору «Органум».

        

 

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове