Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 40
візитів сьогодні: 5612
візитів всього: 542606
Прогноз погоди
Відкрито 14 персональну виставку житомирського художника Шелудька Леоніда Миколайовича
22 жовтня 2011 року 10:04

21 жовтня 2011 року в Будинку художника було відкрито 14 виставку відомого житомирського художника Шелудька Леоніда Миколайовича. Привітати митця з відкриттям виставки прийшло багато почесних гостей.

Серед них секретар міської ради Наталія Леонченко, заступник голови Житомирської облдержадміністрації Віктор Балюрко, заступник голови обласної ради Михайло Чигир, а також проректор з виховної роботи Житомирського державного університету імені Івана Франка Дмитро Віскушенко.

 Секретар міської ради Наталія Леонченко привітала Леоніда Миколайовича з відкриттям виставки та наголосила: «Квіти, які я тримаю в руках, виглядають штучними у порівняні з квітами, зображеними на Ваших полотнах. Мене дуже вразили Ваші натюрморти, тому що в них Ви передаєте глибокий зміст, сутність природи».

У прекрасних картинах Леоніда Шелудька увіковічена краса Полісся. Висока майстерність митця дозволила передати всю гаму кольорів, а головне почуттів того, що людина є невід’ємною частиною природи. Передати чуттєвість, колір, світло природи на полотні вдається  талановитим художникам, що вже 14 раз доводить на своїх виставках Леонід Шелудько.

 В подяку за теплі слова підтримки Леонідович Миколайович зазначив: «Картини – це праця мого життя, і сьогодні перед вами моя душа, мій внутрішній світ, моє бачення природи».

 

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare