Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 20
візитів сьогодні: 5363
візитів всього: 282068
Прогноз погоди
Відкриття військово-патріотичної спортивної гри «Зірниця»
19 жовтня 2011 року 17:02

 

19 жовтня 2011 року на спортивному майданчику школи №26 відбулось відкриття міської військово-патріотичної спортивної гри «Зірниця». Право урочистого відкриття «Зірниці» було доручено міському голові Володимиру Дебою.

Відкриваючи змагання Володимир Дебой зазначив: «Сьогодні ми відновлюємо традиції проведення таких змагань, як «Зірниця», адже для патріотичного виховання дітей ми повинні докладати максимум зусиль. Я переконаний, що для кожного з вас, участь у цих змаганнях стане яскравою подією в житті та можливістю отримати дорогоцінний досвід».

21 школа Житомира заявила про участь у міському етапі гри – це 220 учнів 8-их класів, яким на сьогодні виповнилося 14 років. У травні 2011 року команда загальноосвітньої школи № 26 посіла І місце в обласному етапі гри «Зірниця».

Змагання проводяться за сприяння  8 Армійського корпусу під керівництвом генерал-майора Муженка Віктора Миколайовича.

Метою гри «Зірниця» є сформування почуття патріотизму у підростаючого покоління, підтримати розвиток молодіжної ініціативи в справі освоєння військових професій та виховати майбутніх захисників Вітчизни на бойових традиціях українського народу та Збройних Сил, а також пропаганда і популяризація серед молоді здорового спосібу життя.

 

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове