Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 34
візитів сьогодні: 5592
візитів всього: 546336
Прогноз погоди
Міський голова відвідав відремонтоване фізіотерапевтичне відділення міської лікарні №2.
19 жовтня 2011 року 13:47

 

19 жовтня 2011 року міський голова Володимир Дебой та заступник міського голови Олександр Бочковський відвідали Центральну міську лікарню №2. Її головний лікар Віктор Павлусенко показав міському голові відремонтоване фізіотерапевтичне відділення лікарні.

Володимир Дебой спілкуючись із колективом лікарні наголосив: «Проблем у медицини сьогодні дуже багато, і по можливості, ми їх вирішуємо, тому на цей рік у міському бюджеті на потреби та ремонт закладів охорони здоров’я міста та закупівлю нового обладнання було закладено близько 200 млн. грн.».

Віктор Павлусенко подякував міському голові за активну допомогу у проведені ремонту даху лікарні: «Завдяки вашій допомозі ми відремонтували дах і тепер маємо можливість проводити внутрішні роботи і акумулюємо кошти для закупівлі нового обладнання».

Нагадаємо, що на ремонт даху Центральної міської лікарні №2 міська рада в цьому році виділила 300 тис. грн.

Міський голова також відвідав кардіологічне відділення лікарні та поспілкувався з хворими та колективом працівників. У процесі спілкування міський голова підкреслив важливість належного фінансування медицини: «Ми повинні добре розуміти, що медицина – це першочергова сфера для фінансування, адже справа стосується життя та здоров’я людей. Сьогодні є проекти, які профінансовані лише на 90%, ми знайдемо ці 10%, і тоді буде результат».

 

Управління по зв’язках з громадськістю

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare