Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 11
візитів сьогодні: 5363
візитів всього: 282068
Прогноз погоди
Міський голова привітав викладачів та студентів університету імені Івана Франка з 92-ою річницею
18 жовтня 2011 року 18:21

 

18 жовтня 2011 року Житомирському державному університету імені Івана Франка виповнюється 92 роки з дня заснування. Викладачі та студенти ВУЗу на чолі з ректором університету професором Петром Саухом зустрічали поважних гостей в актовому залі.

Привітати викладачів та студентів прийшли Житомирський міський голова Володимир Дебой, заступник міського голови Олександр Бочковський, начальник управління культури та туризму облдержадміністрації Юрій Градовський та академік Академії вищої школи України, доктор історичних наук, професор Іван Дробот.

Виступаючи перед студентами та викладачами університету Володимир Дебой наголосив на важливості підтримки випускників університету: «Бути студентом університету імені Івана Франка сьогодні дійсно престижно, адже диплом випускника цього ВУЗу є авторитетним доказом знань, що здобув студент за роки навчання. Проте ми повинні всіляко підтримувати найкращих студентів, створити такі умови, щоб студент мав і бажання, і можливість навчатись. І ми до цього йдемо».

Володимир Дебой також нагородив грамотами кращих працівників університету.

Петро Саух побажав викладачам та студентам «повних порохівниць» та наснаги у роботі та навчанні: «Наш університет сьогодні флагман, і ці 8 років, що лишились до 100-го ювілею університету нехай лише підносять наш авторитет!»

        

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове