Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 11
візитів сьогодні: 5363
візитів всього: 282065
Прогноз погоди
Житомир: сьогодні і завтра
18 жовтня 2011 року 22:53

 З моменту початку опалювального сезону здійснюється постійний моніторинг ситуації по підключенню житловому фонду міста Житомира до централізованих мереж теплопостачання. Оперативно опрацьовується інформація, працюють цілодобові диспетчерські служби та чергують фахівці. Про це у програмі «Житомир: сьогодні і завтра» поінформував заступник міського голови Микола Боровець.

«На сьогодні усі об'єкти соціальної сфери та 97% житлового фонду міста вже опалюються. Ці дані постійно змінюються. Оскільки при запуску тепла до квартир через тиск у мережах завжди трапляються невеликі пориви і доводиться їх одразу ж ліквідовувати, залишається відсоток житлових будинків, в яких відсутнє тепло. Але у найближчий час ситуацію буде вирівняно», - зазначив М.Боровець.

У процесі запуску системи опалення технологічно неможливо забезпечити якісний обігрів абсолютно усіх квартир житомирян одночасно. Це пов`язано з усуненням завоздушин у внутрішньобудинкових системах, налагодженням гідравлічного режиму, встановленню температурного режиму.

 

 

Упродовж міжопалювального сезону здійснювалась комплексна підготовка систем опалення міста до опалювального сезону - роботи по реконструкції теплових мереж, модернізації котелень, ремонт систем опалення, елеваторних вузлів житлових будинків тощо. Крім котелень КП«Житомиреплокомуненерго» включені в роботу відомчі котельні, які були передані на баланс у поточному році: Максютова, 18 ( ВАТ «Телеком»), Перемоги,75 («Техсервісмолоко»), ЦРБ с. Станишівка. Також після капітального ремонту своєчасно була запущена котельня по вул. Лисенка, 6, де проводилась заміна 2-х старих неефективних і морально застарілих котлів на нові з високим ККД.

Завдяки проведеній в міжсезонний період роботі цього опалювального сезону якість подачі тепла до житлових будинків покращено. З 1 листопада розпочнеться подача централізованого гарячого водопостачання. Як зазначив Микола Боровець, до переліку багатоповерхівок із централізованим гарячим водопостачанням додалися ще 31.

 

 

Для звернень громадян з житлово-комунальних питань у Житомирі цілодобово працюють телефони «гарячої лінії»: 15-80 та (0412) 481-481.

 

Управління по зв'язках з  громадськістю міської ради

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове