Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 10
візитів сьогодні: 5362
візитів всього: 282053
Прогноз погоди
17 жовтня розпочався осінній місячник з благоустрою
17 жовтня 2011 року 16:53

Відповідно до розпорядження міського голови з 17 жовтня до 18 листопада 2011 року у Житомирі проводиться осінній загальноміський місячник з благоустрою. Сьогодні відбулася нарада з питань проведення загальноміського прибирання за участю заступників міського голови, керівників підприємств житлово-комунальної галузі міста, керівників виконавчих органів міської ради, представників ЗМІ.

Заступник міського голови Микола Боровець зазначив, що до осіннього місячника з благоустрою залучені усі підприємства, установи, організації, навчальні, лікувальні, торговельні і громадського харчування заклади міста, незалежно від форми власності. До робіт з впорядкування території міста залучатимуть мешканців приватних житлових будинків, КВЖРЕПів, ЖБК, ОСББ, політичні партії, військові частини та громадськість.

“Проведення осіннього благоустрою — це частина комплексної роботи з підготовки міста до зими: прибирання та вивіз сміття, опалого листя, впорядкування закріплених та прилеглих територій, зупинок громадського транспорту”, - зазначив заступник міського голови Микола Боровець.

Під час місячника з благоустрою буде організований безкоштовний прийом сміття на КАТП-0628, працюватимуть оперативні групи з ліквідації стихійних звалищ, активізована робота лінійних інспекторів КП “Інспекція з благоустрою м.Житомира”.

 

Управління по зв'язках з громадськістю міської радиВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове