На виконання розпорядження міського голови «Про весняну загальноміську толоку з благоустрою, озеленення та санітарного прибирання міста» 17 квітня 2009 року у Житомирі проведено загальноміську акцію з наведення санітарного порядку, прибирання парків, скверів, лісопаркових зон, берегів річок та водойм, озеленення міста.
Мешканці окремих житлових будинків приєдналися до загальноміської акції.
![](/data/files/toloka18.jpg)
![](/data/files/toloka15.jpg)
«На цій клумбі є квіти з Ботанічного саду міста Ялта, з Москви», - зазначила А.Синякова.
![](/data/files/toloka16.jpg)
![](/data/files/toloka17.jpg)
Прес-служба Житомирської міської ради