Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 12
візитів сьогодні: 5363
візитів всього: 282059
Прогноз погоди
Відкриття пам’ятної дошки Ігнацію Яну Падеревському.
15 жовтня 2011 року 16:19

 

Не дивлячись на примхи погоди, 15 жовтня 2011 року в музичній школі №5 відбулось урочисте відкриття пам’ятної дошки всесвтньовідомому польському композитору, піаністу та громадському діячеві Ігнацію Яну Падеревському.

Житомирський міський голова Володимир Дебой, Генеральний консул Польщі у Вінниці Кшиштоф Свідерек та віце-маршалок Сілезького воєводства Александра Гаєвська-Пшидрига спільно скинули біле полотно з пам’ятної дошки.

Володимир Дебой, виступаючи перед викладачами та учнями музичної школи, представниками делегації з Польщі та житомирянами, зазначив: “Відкриття дошки Ігнацію Яну Падеревському в музичній школі №5 — це знак шани та подяки геніальному композитору, громадському діячу, житомирянину, людині, яка творила прекрасне в цьому житті”.

Після офіційного відкриття дошки, представники польської делегації та міської ради Житомира прослухали концерт учнів та викладачів школи. Твори Ф. Шопена, О. Іванова-Крамського, Геленн Мілера та багатьох інших видатних композиторів звучали в концертній залі музичної школи №5.

“Ігнацій Ян Падеревський видатний поляк, його праця, як громадського діяча і як композитора, має велике значення для Польщі і для Житомира”- наголосив Кшиштоф Свідерек.

 

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове