Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 23
візитів сьогодні: 5621
візитів всього: 546054
Прогноз погоди
Зустріч офіційної делегації з Польщі
15 жовтня 2011 року 16:02

 

14 жовтня 2011 року відбулася зустріч керівництва міської ради з офіційною делегацією з м. Плоцька (Польща).

Секретар Житомирської міської ради Наталія Леонченко, заступники міського голови Петро Закусило та Олександр Бочковський зустрілися зі своїми колегами з Плоцька – секретарем міської ради Мартіном Ухвалом, заступником міського голови Кшиштофом Бучковським та начальником відділу по зв’язкам з громадськістю Монікою Марон.

Сторони представили можливості розвитку своїх міст в основних сферах життєдіяльності. Секретар міської ради Наталія Леонченко розповіла про історію та сьогодення Житомира, перспективи його розвитку і можливі напрямки співпраці.

Польська сторона наголосила на прагненні встановлення дружніх стосунків між містами та підписанні угоди про партнерство. Як зазначив Кшиштоф Бучковський,- «Плоцьк вважається столицею хімічної промисловості, в ньому знаходиться найбільший у країні нафтовий концерн «Орлан», відомі далеко за межами держави підприємства легкої та харчової промисловості. Це місто, що активно розвивається і знаходиться на другому місті у Польщі за доходами на душу населення. Щорічно у Плоцьку відбуваються Міжнародні творчі фестивалі. Налагоджене співробітництво між містами сприятиме зміцненню дружби та розвитку, як економіки, так і гуманітарної сфери».

Делегація з Польщі візьме участь у Днях польської культури у Житомирі та ХVІІ Міжнародному фестивалю «Веселка Полісся», організованому ЖОГО «Спілка поляків України», який проходить 14-18 жовтня 2011 року.

 

Управління по зв'язках з громадськістю

 

 

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare