Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 29
візитів сьогодні: 5591
візитів всього: 537905
Прогноз погоди
Відбулась установча сесія Малої академії наук України
14 жовтня 2011 року 16:14

 

12 жовтня 2011 року 95 учнів навчально-виховних закладів міста Житомира стали учасниками установчої сесії Житомирського міського наукового товариства Малої академії наук України (відділення: історико-географічне, філології та мистецтвознавства, філософії та суспільствознавства). Традиційно сесія проходила на базі МЦНТТУМ (вул. Б. Тена, 82-а).

Практичні психологи провели з учнями тренінги з метою підтримки школярів під час випробувань та публічного виступу. Вчителі, члени журі попередніх років, ознайомили юних науковців з вимогами до написання, оформлення та захисту конкурсних робіт, виконання контрольних завдань з базових дисциплін.

На інструктивній нараді керівників наукових учнівських товариств виступили: Пультер Станіслав Оександрович – професор ЖДУ імені І. Франка, Рудницька Ольга Павлівна – кандидат юридичних наук, старший викладач кафедри спеціальних історичних дисциплін та правознавства ЖДУ імені І.Франка, Стельникович Сергій Володимирович – кандидат історичних наук, доцент кафедри редагування та основ журналістики ННІ філології та журналістики ЖДУ імені І. Франка з рекомендаціями щодо підготовки учнів до участі у Всеукраїнському конкурсі-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН.

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare