Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 62
візитів сьогодні: 5620
візитів всього: 545984
Прогноз погоди
Порядок відключення від мереж централізованого опалення
11 жовтня 2011 року 20:10

 

Розроблено та затверджено Порядок відключення житлових будинків, окремих приміщень, квартир від мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання. Міськвиконкомом прийняте відповідне рішення від 01.09.11 №548, яке чітко визначає порядок від’єднання від систем, права та обов’язки сторін, умови розрахунків та зразки всіх необхідних для здійснення відключення документів.

 

Рішеннями виконавчого комітету міської ради від 01.09.11 №548  розроблено та затверджено Порядок відключення житлових будинків, окремих приміщень, квартир від мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання.
Рішенням  від 07.07.11 №414 створена міжвідомча комісія, яка розглядає питання щодо відключення споживачів від мереж центрального опалення та гарячого водопостачання.

 

«Чітко визначено порядок від’єднання від мереж, прописані права та обов’язки сторін. Розв’язання даного питання передбачено за допомогою ринкових механізмів», - поінформував заступник міського голови Микола Боровець.

М.Боровець зазначив, що даний порядок діє у місті Вінниці та інших містах України і передбачає дольовий внесок для виконання робіт, пов’язаних із зміною внутрішньо будинкових мереж водопостачання та газовідведення. Орієнтована вартість дольового внеску для однієї квартири становить:

  • 3-поверховий житловий будинок – 4,0 тис.грн.;
  • 5-поверховий житловий будинок – 4,2 тис.грн.:
  • 9-поверховий житловий будинок – 7,0 тис.грн.;
  • 14-поверховий житловий будинок – в межах 5,0 тис.грн.

 

Ці кошти громадяни перераховують на окремий рахунок житлового будинку, який відкрито у відповідному обслуговуючому житловому підприємстві – КВЖРЕП, ЖБК, ОСББ.

Для вирішення питання відключення від мереж централізованого опалення власник, наймач (орендар) приміщення повинен звернуися до комісії з письмовою заявою та зазначити причину відключення.

До заяви додаються:

  • копія паспорта власника (власників) квартири;
  • копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду;
  • копія правовстановлюючого документа, що посвідчує право власності на квартиру;
  • довідка-характеристика будинку та квартири згідно встановленої форми, яку необхідно отримати в обслуговуючому житловому підприємстві (КВЖРЕП, ЖБК, ОСББ);
  • підтверджуючі документи щодо якості надання послуг з централізованого опалення квартири (акти-претензії).

 

Комісія розглядає заяву у місячний термін. Після прийняття комісією позитивного висновку питання виноситься на затвердження виконавчому комітету міської ради.

Цьогоріч комісія не припинятиме свою діяльність на період опалювального сезону, як це було раніше, а продовжуватиме розгляд заяв від житомирян.

 

 

Управління по зв’язках з громадськістю міської ради
 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare