Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 17
візитів сьогодні: 5330
візитів всього: 278689
Прогноз погоди
Відбулось засідання міської міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення.
11 жовтня 2011 року 18:00

 

Засідання ради під головуванням секретаря міської ради Наталії Леонченко відбулось 11 жовтня 2011 року в прес-центрі міської ради. Було розглянуто питання про проведення заходів до Дня юриста на 2011 рік та Тижня правових знань, про поінформування населення щодо потрапляння молоді до тенет рабства у зв’язку із організаціїєю та проведенням “Євро 2012” та про проведення просвітницької та правороз’яснювальної роботи з питань додержання конституційних гарантій захисту, честі, гідності та ділової репутації фізичної та юридичної особи.

У своєму виступі Наталія Леонченко наголосила: “У проведенні правороз’яснювальної роботи серед населення Житомира потрібно робити акцент на таку цільову групу, як неповнолітні. Я переконана, що розумно і якісно проведена інформаційна компанія, дасть можливість сформувати у суспільстві чітке розуміння сьогоднішніх проблем і активну громадську позицію”.

Начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Олена Сарно, рекомендувала закласти в міський бюджет на 2012 рік кошти на виготовлення інформаційних матеріалів (брошур, листівок, браслетів) з інформацією про міські соціальні служби, з контактами людей та організацій, що нададуть допомогу у скрутній ситуації.

 

Управління по зв’язках з громадськістю.Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове