Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 11
візитів сьогодні: 5363
візитів всього: 282063
Прогноз погоди
Підготовка міста до зими проходить за планом
7 жовтня 2011 року 18:13

 

На сесії міської ради заступник міського голови Боровець М.П., доповідаючи про стан підготовки міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період звернув увагу на реальну ситуацію у цій сфері, виконаний фронт робіт та проблеми, які необхідно розв’язати в найближчий період. Починаючи з травня поточного року виконано максимально можливий об’єм робіт та реалізовано виділені на це кошти. Загальна сума коштів, витрачених на заходи з підготовки об’єктів КП «Теплокомуненерго» складає 5,6 млн. грн., КП «Водоканал» - 2,98 млн. грн. Житомир став четвертим містом в Україні, яке заключило договір на постачання газу з «Нафтобаз України», так як має найвищий відсоток розрахунків за спожитий газ (84%).

 

Сьогодні ще ведуться роботи на об’єктах міста, які мають бути завершені до 10 жовтня 2011 року. Оцінка депутатів проведеним роботам була позитивною. Як зазначив голова постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Геннадій  Забродський, що незважаючи на значні проблеми у житлово-комунальній галузі, кошти, виділені на потреби цієї сфери використані раціонально і проведену роботу можна визнати задовільною.

 

Депутатами також було підтримано рішення про заборону алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива в підприємствах торгівлі, крім громадського харчування, на території міста Житомира з 23.00 до 08.00 години кожного дня, враховуючи вихідні дні та свята. 

 

Управління по зв'язках з громадськістю

 

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове