Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 13
візитів сьогодні: 5330
візитів всього: 278697
Прогноз погоди
Виконавчий комітет Житомирської міської ради — у повному складі
7 жовтня 2011 року 17:20

Депутати міської ради проголосували за внесення змін та доповнень до персонального складу виконавчого комітету Житомирської міської ради.

Зокрема, затвердили додатково членами виконавчого комітету:

  • Марчевського Валерія Івановича — заступника начальника — начальника міліції громадської безпеки УМВС України в Житомирській області;
  • Левицького Юрія Анатолійовича — директора Житомирських магістральних електричних мереж, заступника голови громадської організації «Рада керівників та підприємців м.Житомира».

Також внесено зміни у назву посади Заінчковського Івана Адамовича, який став начальником Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області.

Виконавчий комітет Житомирської міської ради сформований у повному складі. Нагадаємо, рішенням міської ради від 18.11.10 №7 визначено чисельність виконкому у кількості 15 осіб.

 

Управління по зв'язках з громадськістю міської радиВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове