Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 8
візитів сьогодні: 5361
візитів всього: 282048
Прогноз погоди
Відбувся розіграш Кубку федерації з баскетболу серед студентських команд
1 жовтня 2011 року 09:10

 

У спортивному залі Житомирського державного технологічного університету проходив міський турнір – Кубок федерації з баскетболу серед студентських команд, в якому прийняли участь команди: ЖНАЕУ-Крошня-2, Житомир-Легіон, ЖДТУ-Спалах та ХБК. Головним суддею змагань був призначений Крупенін Олег Миколайович.

В полуфінальних зустрічах ЖНАЕУ-Крошня-2 з рахунком 74 : 43 перемогли команду ЖДТУ-Спалах, а Житомир-Легіон завдав поразки ХБК – 71 : 46. Окрасою турніру стала товариська гра між командами дівчат ДЮСШ № 1 управління освіти міської ради (тренер Демб Г.Д.) та командою ЖДТУ (тренер Тамбов В.І.). Гра закінчилася з рахунком 64 : 27 на користь ще юних, але вже більш досвідчених баскетболісток ДЮСШ № 1 міської ради. У матчі за ІІІ місце баскетболісти ЖДТУ-Спалах лише в додатковій 5-хвилинці вирвали перемогу над ХБК з рахунком 60 : 51.

Фінальна гра не осоромила прихильників команд ЖНАЕУ-Крошня-2 та Житомир-Легіон. Глядачі та вболівальники в цей вечір стали свідками безкомпромісної зустрічі, в якій були й результативні кидки через пів-поля на останній секунді, ефектні перехоплення та блок-шоти.

Напевно, одним з факторів перемоги у цьому матчі став командний дух баскетболістів ЖНАЕУ-Крошня-2, саме завдяки йому з рахунком 73 : 72 підопічні тренера Олександра Москаленка стали переможцями турніру.

 

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту.Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове