Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 16
візитів сьогодні: 5329
візитів всього: 278688
Прогноз погоди
Обмін досвідом між містами Житомир та Івано-Франківськ
2 жовтня 2011 року 11:58

 

30 вересня 2011 року Житомирський міський голова Володимир Дебой разом із заступниками міського голови та представниками депутатського корпусу Житомирської міської ради зустрілися зі своїми колегами з міста Івано-Франківськ.

Під час робочої наради представники міст обмінялися досвідом роботи депутатського корпусу та виконавчих комітетів міських рад, обговорили питання  зі сфер економіки, інвестицій, транспорту та житлово-комунального господарства.

У рамках робочого візиту делегація із м. Житомира ознайомилась із роботою Дозвільного центру та Податкової інспекції м. Івано-Франківська.

Незабаром для підтримки дружніх відносин та налагодження співпраці між містами зі зворотнім візитом до м. Житомира завітають і представники керівництва та депутатського корпусу з м. Івано-Франківськ.

 

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове