Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 32
візитів сьогодні: 5626
візитів всього: 578313
Прогноз погоди
Житомирський технологічний ліцей відзначив День народження
28 вересня 2011 року 17:41

Сьогодні, 28 вересня Житомирський професійний технологічний ліцей відзначив День ліцею. На урочистості, присвячені дню заснування навчального закладу, завітали керівники міста, області, представники депутатського корпусу міської ради.

Привітав зі святом учнів та викладачів Житомирський міський голова Володимир Дебой: «Ви маєте пишатися, що ваші професії сьогодні затребувані і на ринку праці,  і необхідні у повсякденному житті. Приємно, що 95% ваших випускників працюють за фахом. Тому, вам шановні учні та вчителі, бажаю хорошого навчання та викладання, професійності, успіхів у житті». Керівник міста також вручив директору навчального закладу Петру Грабовському цінний подарунок та диплом за ІІ місце в номінації «Краще оформлення території навчального закладу» загальноміського конкурсу «Моє квітуче місто».

Директор ліцею Петро Градовський зазначив, що пишається навчальним закладом  та учнівсько-викладацьким складом. Адже ліцей багато років поспіль тримає хороші місця у рейтингу ПТНЗ області. Кращі ж працівники та учні Житомирського професійного ліцею отримали цього дня грамоти, подяки та подарунки за успіхи у навчанні та викладанні.

Учні закладу представили гостям свята виставки квіткових композицій, металевих виробів, міні-проектів будівництва.

Навчальний заклад засновано у 1977 році. За роки існування ліцею підготовлено понад 10 тис. випускників для промисловості (за напрямами машиніст компресорних та холодильних установок, слюсар, електрогазозварник, секретар керівника, оператор комп’ютерного набору, асистент референта), для підприємств торгівлі та громадського харчування (кухар, кондитер, офіціант, бармен, адміністратор, продавець продовольчих/непродовольчих товарів), для сільського господарства (овочівник, квітникар, озеленювач). Цьогоріч до лав навчального закладу вступили понад 200 учнів.

 

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare