Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 36
візитів сьогодні: 5626
візитів всього: 578071
Прогноз погоди
Житомир першим в Україні розпочав реалізацію Україно-Нідерландського проекту "Молоді та енергоощадливі"
23 вересня 2011 року 15:23

 

23 вересня 2011 року в Житомирському обласному музично-драматичному театрі ім. І.Кочерги відбулась презентація пілотного Україно-Голландського проекту «Молоді та енергоощадливі».

Серед учасників та запрошених на захід – Житомирський міський голова Володимир Дебой, заступник голови облдержадміністрації Куницький Віктор Генріхович, голова Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження в Україні Микола Пашкевич, Надзвичайний та Повноважний Посол Нідерландів в Україні Пітер Ян Волтерс. У Житомирі проект реалізовуватиметься за ініціативи та підтримки міського голови Володимира Дебоя у рамках впровадження комунікаційної стратегії підвищення рівня енергоефективності в Україні для цільової групи.

Проект підтриманий Нідерландським енергетичним агентством, Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження в Україні. Мета проекту – навчання дітей ощадливому користуванню енергоресурсами та впливу їх на батьків, громадськість міста у вирішенні проблеми енергоощадливості. Презентація проекту передбачає і виступи шкільних агітбригад та презентацію мультиплікаційного серіалу «Ведмедик Бу».

В рамках підготовки проекту управлінням освіти Житомирської міської ради розроблені флаєри, сіті-лайти, футболки, підготовлено презентацію досвіду педагогічних колективів ЖЕЛ № 24, ЗОШ № 30 з впровадження в освітній процес енергозберігаючих технологій.Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare