Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 42
візитів сьогодні: 5618
візитів всього: 590110
Прогноз погоди
Під знаком повітря
21 вересня 2011 року 10:39

Багато років пройшло відтоді, як здійснилась одна з найзаповітніших мрій людини – підкорити повітряний простір. Дійсно, як можна не хотіти у сонячний ранок поринути в золотаво-блакитні простори неба, щоб відчувати прозорі повітряні хвилі, ловити вранішній вітер, вбирати в себе сонячне світло! Це шосте чуття – чуття повітря – властиве, мабуть кожному, хто обрав його своєю стихією.

Що може бути краще за відчуття свободи, коли ти сам керуєш літаком або дельтапланом? Під крилом залізного птаха пропливають, поступово зменшуючись у розмірах, злітна смуга, поле, ліс і щоденні проблеми… Життя набуває нового сенсу між небом і землею. Повітря приваблює романтикою і ризиком, кличе до нових пригод і звершень.

Тільки сміливим і наполегливим підкоряється повітряний океан. І саме вони стали учасниками і організаторами 54 Відкритого Чемпіонату ТСО України з літакового спорту, який проводився у вересні 2011 року на базі Кіровоградського авіаспортивного клубу  ТСО України – аеродромі «Федорівка». Чемпіонат проводився у чотирьох Лігах.

Однією з переможиць Третьої ліги, яка зайняла друге місце у програмі №2 на 54 Відкритому Чемпіонаті ТСО України з літакового спорту стала житомирянка Найденко Вікторія, яка є членом Білоцерківського аероклубу. Також Вікторія виборола бронзову нагороду у багатоборстві  ІІІ Ліги. Вона була єдиною дівчиною-пілотом серед семи учасників.

Вікторія – мабутній лікар-стоматолог, студентка п’ятого курсу Вінницького Національного медичного Університету ім. Н.І.Пірогова. З одинадцяти років займається плаванням, є багаторазовою чемпіонкою Житомирської області з цього виду спорту, приймала участь у Чемпіонаті України з плавання. Чарівна спортсменка закінчила школу моделей Олександри Нонік.

Вікторія опанувала керування літаками типу ЯК-52 та ЯК-18Т, і 11 липня 2010 року здійснила самостійний виліт на літаку ЯК-52. Її інструктором став батько – Юрій Найденко, який теж займається літаковим спортом.

А всім закоханим у небо хочеться побажати нових перемог і здійснення мрій, тому що тільки здійснена мрія може забезпечити відчуття щастя і спрямувати до нових досягнень.Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare