Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 34
візитів сьогодні: 5621
візитів всього: 576762
Прогноз погоди
Спортивні новини Житомира
20 вересня 2011 року 10:16

Спартакіада

Збірна Житомирської міської ради з волейболу та тенісу настільного, прийняла участь у фінальному етапі  Другої обласної спартакіади серед збірних команд органів місцевого самоврядування під девізом «Спорт об’єднує всіх в одну команду», присвяченої 20-й річниці Незалежності України», який відбувся 16 вересня 2011 року в м. Новоград-Волинський. 

Волейболісти посіли 5 місце, здобувши одну перемогу та дві поразки.

Фатхі Геннадій Вікторович, учасник змагань з тенісу настільного, став переможцем обласних змагань.

Вітаємо переможця та учасників змагань !!!

 

Волейбол

В другій декаді вересня в нашому місті розпочався новий волейбольний сезон, який його відкривав Міжнародний турнір з волейболу серед студентських чоловічих команд на Кубок Житомирського міського голови. В турнірі брали участь команди учасниці студентських та аматорських ліг України та гості з Мозирського державного педагогічного університету (республіка Білорусь).

Переможцями змагань стала команда ВК «Поділля» (м. Вінниця), друге місце посіла команда ЖНАЕУ-Полісся (м. Житомир), третє – команда «Інваспорт» (м. Житомир).

 

Туризм

Всенародний День Батька в Україні порівняно молоде свято, проте День Батька вже давно відзначається в багатьох країнах світу: у США і Великобританії, Нідерландах і Франції, в Китаї та інших країнах світу.

Батько – людина, що грає в родині безліч ролей. Він і компаньйон, і захисник, чоловік і помічник, а так само незамінний вихователь і друг для своїх дітей.

18 вересня 2009 року Всеукраїнським громадським комітетом з підтримки сім’ї та відповідального батьківства за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, з ініціативи МГО «Міжнародного Центру Батьківства», кожну третю неділю вересня оголошено Днем Всенародним Батька в Україні.

В 2011 році Всенародний День Батька припадав на 18 вересня. Ініціатори  свята в місті Житомирі:  управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради та міський культурно-спортивний центр Житомирської міської ради, на відзначення Дня батька в міському парку культури та відпочинку ім. Ю.Гагаріна вперше організували туристичний фестиваль-змагання «Тато, мама, Я – туристична сім’я», в якому прийняли участь 16 родинних команд, під девізом „За здоровий спосіб життя”.

Переможцями змагань стали родини Покотило і Тарабукіних.

 

Управління  у справах сім’ї, молоді та спорту міської радиВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare