Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 31
візитів сьогодні: 5626
візитів всього: 578400
Прогноз погоди
18 вересня – Всенародний День Батька в Україні
16 вересня 2011 року 10:42

18 вересня 2011 року  у парку культури і відпочинку ім. Ю. Гагаріна відбудеться туристичний фестиваль-змагання „Тато, мама, я – туристична сім’я”.

Мета заходу – підвищення ролі батька в сім’ї та пропаганди здорового способу життя, пропаганди змістовного сімейного дозвілля, активізації роботи за місцем проживання та в місцях масового відпочинку населення.

Програма фестивалю передбачає проведення туристично-спортивної естафети; конкурсу газет „Мій татусь – найкращий”; роботи станцій „Топографічна”, „Медична”, „В’язання вузлів”, „Азимут”, „Найспритніший”.

 

Нещодавно ж до Дня міста та Всеукраїнського дня батька вперше 10 вересня 2011 року в більярдному клубі «Парк культури та відпочинку ім. Ю.Гагаріна» відбувся спортивний захід  з більярдного спорту «Тато, мама, Я – більярдна сім’я» (Вільна піраміда). Функції головного судді змагань виконував Камінський Дмитро Львович.

У турнірі взяли участь 24 родинні команди, а переможцями стала сім’я Голубченко. Друге місце посіла сім’я Самборських, третє місце вибороли сім’ї Вацьківських і Весельських.

Змагання проходили в доброзичливій сімейній атмосфері та надзвичайно цікавій  боротьбі.

 

Також 8-9 вересня 2011 року біля Нового бульвару та на Центральному стадіоні міста проходив відкритий чемпіонат м. Житомира з легкої атлетики серед юнаків і дівчат, ветеранів та традиційний легкоатлетичний пробіг «Бульварне кільце», в якому взяло участь 1127 спортсменів та школярів.

Переможцями чемпіонату стали:

Єдинач А. – метання ядра;

Мартинюк С. – метання диску;

Кичкирук Ю. – біг на 110 м. з бар’єрами;

Сухотська Н. – біг на 300 м. з бар’єрами;

Юхимчук В. – спортивна ходьба на 5 км.;

Хусаїнова Д. – спортивна ходьба на 3 км.;

Ковальчук В. – біг на 100 м.;

Босак О. – біг на 400 метрів;

Халмірзаєва Т. – біг на 200 метрів;

Білошицький Б. – біг на 1500 м..

 

Довідка:

Історія започаткування Всенародного Дня батька: З пропозицією введення цього дня в Україні виступили представники МГО «Міжнародний Центр Батьківства», започаткувавши у жовтні 2006 р. Громадську ініціативу «День Батька». В рамках цієї ініціативи було зібрано 10 000 підписів від громадян під листом до Президента України з пропозицією ввести День Батька на державному рівні.

Ідея введення Дня Батька була широко підтримана громадськістю і висвітлена в ЗМІ. 18 вересня 2009 року під час прес-конференції в УНІАН, оголосив третю неділю вересня Всенародним Днем Батька в Україні.

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare