Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 34
візитів сьогодні: 5626
візитів всього: 578080
Прогноз погоди
Вітання Прем’єр-міністра України Миколи Азарова до 1127-ї річниці Житомира
12 вересня 2011 року 16:03

Шановні житомиряни!

 

Прийміть найщиріші вітання із Днем міста!

 

У Вашому місті жили і творили, примножуючи його славу, Сергій Корольов, Михайло Коцюбинський, Святослав Ріхтер, Олександр Довженко та багато інших видатних особистостей.

 

Протягом 1127 років покоління за поколінням у забезпечення розвитку міста на березі Тетерева його жителі вкладали безліч зусиль, любові і тепла, результатом яких стала окраса сучасного Полісся – Житомир.

 

Упевнений, що Ваша працелюбність і наполегливість і надалі сприятимуть динамічному розвитку міста.

 

Зі святом Вас, шановні житомиряни! Бажаю добра і родинного затишку, щастя і благополуччя. Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються всі заповітні мрії!

 

Нехай Житомир буде вічно молодим, красивим і затишним – містом для людей, де життя кожного жителя наповнене теплом, радістю, благополуччям і впевненістю у краще майбутнє.

 

 

З повагою,

Прем’єр-міністр України                                                                      Микола АЗАРОВВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare