Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 32
візитів сьогодні: 5530
візитів всього: 477298
Прогноз погоди
Міський голова відвідав Житомирський завод металевих конструкції
7 вересня 2011 року 17:39

Сьогодні, 7 вересня, міський голова Володимир Дебой разом із заступником Петром Закусило здійснив робочу поїздку до Житомирського заводу металевих конструкцій. Керівники міста оглянули сучасне обладнання, поспілкувалися з трудовим колективом.

«Мені приємно, що за останні півроку відбувається інтенсивне технічне переоснащення заводу. Завод виробляє продукцію високої якості, має чудові перспективи», – зазначив міський голова, оглянувши технічний стан заводу. Після робочої наради Володимир Дебой виконав і почесну місію – вручив одному з кращих робітників, який має більше 30 років трудового стажу, Токарю Василю Васильовичу, ювілейну медаль «20 років Незалежності України».

Сьогодні Житомирський завод металевих конструкції – це перспективне і потужне підприємство, яке активно розвивається і модернізується.

ЗМК виконує багато державних та приватних замовлень –з Росії, Молдови, Польщі, Франції. Зараз виконуються роботи головних об’єктів до Євро-2012 – це близько 2 тис тонн продукції для аеропорту в Борисполі та стільки ж для аеропорту у Львові. Також спостерігається значне пожвавлення будівництва: в ЗМК встановлено нового обладнання на 31 млн. грн. Ще 10 млн. грн. буде направлено на закупівлю мостових кранів, встановлення яких збільшить потужність заводу до 18 тис тонн у рік.

Генеральний директор заводу металевих конструкцій Дуда М.І. зазначив: «Якщо буде вестися планомірна політика держави щодо виготовлення  продукції та металоконструкцій на українських заводах, то ЗМК м. Житомира матиме велике майбутнє. За якістю і обсягом завод займає в Україні одне з провідних місць і не поступається європейським виробникам».

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare