Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 22
візитів сьогодні: 5601
візитів всього: 507426
Прогноз погоди
Звернення міського голови Володимира Дебоя до керівників підприємств, установ, організацій м. Житомира
26 серпня 2011 року 19:00

Шановні керівники!

 

Незабаром – свято, яке залишається у пам’яті кожного; свято, від якого починається дорога в майбутнє молодої особистості, важливий день для школярів, батьків та вчителів – свято Першого дзвоника.

 

Особливо знаменним та хвилюючим цей день є для першокласників: перший дзвінок, перша вчителька, перший урок, перший клас, а головне – нове і таке важливе звання  – «школярик».

 

Шановні підприємці, керівники підприємств, установ, організацій! З метою організації гарного початку року для учнів житомирських шкіл звертаюся до вас із проханням надати можливість батькам першокласників провести урочистості на Свято 1 вересня разом зі своїми дітьми. Нехай діти відчують у цей день батьківське плече, а батьки – підтримку керівництва, вашу небайдужість.

 

Подаруйте сім’ям щасливі миті життя! Подаруйте першокласникам справжню радість від свята, відчуття батьківської підтримки в такий важливий день – перший День знань.

 

Щиро вдячний за розуміння. Нехай усі добрі починання повертаються до вас, шановні керівники, сторицею.

 

 

З повагою,

Міський голова                                                                                    Володимир ДебойВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare